ВЪПРОС

Потребителски аватар
backondatrack
Новак
Регистриран: чет дек 16, 2010 22:22
Контакти:

Мнение от backondatrack » вт яну 04, 2011 15:05

Свикнал съм да понасям критика, но би било добре тя да бъде градивна. Възприемам я като нещо позитивно, успокой се. Твоите доводи обаче се изтъркват, защото намекваш едно и също във всеки пост. И по-специално - за проектирания модел, от който аз не искам да се откажа. Ако беше така, надали изобщо щях да пускам тема и да чета кво пишат хората, проявили някъв интерес. Още един път, благодарен съм на всеки, разписал се.
Относно аватара..галерията Ви не можа да ме грабне особено. Майка ми не е българка, така че не се напрягай да се чудиш.
знам, че трябва да бъда пластичен, / да ходя, да дишам, а не пак да тичам, / позна ли ме кой съм, на теб ли приличам, / или в момента ме искаш различен..

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед яну 09, 2011 0:22

Започвам от там, че видях мнението ти преди дни и не ме грабна с оффтопика...
Когато нещо не ти изнася и няма за какво да се хванеш (било желаейки или не се хващаш за пропуските).
Всеизвестно е че темата на форума е стандартната може да се види, че има няколко галерии и те са сложени само ако хептен няма нищо (8 галерии сложени 2007-ма януари месец и от тогава не са и пипани). Има гугъл и всеки може да си избере каквото иска.
Макар, че единия аватар няма да свърши основната работа да пишеш...

За другото... Всеки има своя гледна точка за нещата. Когато говорим за чувства, емоции, любов тя често е далеч от логиката. Отделно си има "мъжка" и "женска" логика което пак е условно. За един нещо е "Ад" за друг е "Рай". Колкото и да иска ние разглеждаме на база детство, комплекси, опит, провали, мечти, среда, а за някои и мода... (теория на хаоса :-j)

Обобщените модели са обобщени модели. Като статистиката (и банския) показват много, но скриват най-важното. Често на база предразсъдъци ние се подвеждаме. Има го и "Каквото повикало такова отговорило". Слагайки проекциите на база минали провали без да се вземе урок, често изпада в порочният кръг на едни и същи проблеми. Това не пропуска и двата пола...

Има книги по-тоя повод за това какво мислят мъжете, че искат жените и обратно и какво всъщност искат двата пола. Има книги и подхождайки от гледна точка на алфа, бета и гама индивиди (малко разглеждайки хората в аналогия с животните). Теории всякакви... Всеки може да вярва в каквото иска, но не е хубаво да става фанатик (справка Уикипедия за думата).

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед яну 16, 2011 18:33

Обикновено при една двойка интимните неща не са видими много за заобикалящия кръг.
Вероятно това което антододът прави за перфектното момиче скрито от чуждите погледи е това, което я задържа при него.
Може само да се гадае, но в любовта, както казаха и другите нещата не са логични.
Може да се изброят много причини, освен състрадание, предизвикателство, любопитство, страх, страст, желание за доминиране.... все възможни причини, дето могат да задържат едно момиче при едно момче при наличието на любов. :D

Потребителски аватар
backondatrack
Новак
Регистриран: чет дек 16, 2010 22:22
Контакти:

Мнение от backondatrack » пет фев 04, 2011 23:49

Vassil написа:Започвам от там, че видях мнението ти преди дни и не ме грабна с оффтопика...
Когато нещо не ти изнася и няма за какво да се хванеш (било желаейки или не се хващаш за пропуските).
Всеизвестно е че темата на форума е стандартната може да се види, че има няколко галерии и те са сложени само ако хептен няма нищо (8 галерии сложени 2007-ма януари месец и от тогава не са и пипани). Има гугъл и всеки може да си избере каквото иска.
Макар, че единия аватар няма да свърши основната работа да пишеш...
Админче, не се пали толкова. Посмях се на 15-тината ти реда искрено, признавам си. Боли ме кура за галерията ти и най-вече за мнението относно 'важността' на аватара.
Всеизвестно е че темата на форума е стандартната може да се види,
Запази си брътвежите. Трий темата, ако искаш. Да си имаш занимавка поне.
знам, че трябва да бъда пластичен, / да ходя, да дишам, а не пак да тичам, / позна ли ме кой съм, на теб ли приличам, / или в момента ме искаш различен..

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 05, 2011 2:36

Hey Brooklyn nigga yoo, backondatrack

Отново познах - бях се обзаложила, че ще си изпуснеш нервите от безсилие и неспособност за нормален разговор и ето че реакцията ти не закъсня. Съжалявам, че това е единствената ти възможна привичка и решение в ситуация, когато има спор или нещо друго, но слабите хора правят като теб - псуват, зарязват нещата, бягат...А и не виждам какво смешно има в думите на админа. Той е възможно най-безпристрастен и справедлив в този форум, така че изблиците ти са неуместни. А колкото до това да си има занимавка - чудя се, в чий сайт пишеш ти и дали ти си този със занимавката да псуваш по форумите или той - който е създал такъв сайт, а и ти е бедна фантазията изобщо с какво се занимава админа и какъв способен човек е. Сега ако имаш достойнство ще се извиниш.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб фев 05, 2011 2:44

backondatrack Извинявай, прав си понякога и мнението е като аватара. Ти го потвърди. Темата да си стои, да видят хората и сами да си преценят.
Само за уточнение... За тема на форума се визира - разцветки, разположение и т.н. на елементите така нареченият темплейт.
Успех и със здраве.

Отговори