Още нещо за енергийните вампири

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Още нещо за енергийните вампири

Мнение от Gab4o » ср юли 06, 2011 23:15

Здравейте ФоРумЦи,

бих искала да ви попитам относно продължение и друга гледна точка по тема, която сме разнищвали вече в този форум. И все пак сметнах, че е достоен въпрос за нова и отделна дискусия. Става въпрос за енергийните вампири и осъзнават ли те самите, че са такива? Хората, които сякаш се хранят от енергията ни - възможно ли е да не го осъзнават или са си много наясно с това? Също така според вас един човек може ли да придобие това качество или просто се ражда като такъв?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Husalen
Търсещ
Регистриран: пет сеп 17, 2010 23:18

Мнение от Husalen » пет юли 15, 2011 18:32

Това може да се придобие, дори да не е по рождение.
Също отговорът е положителен и на първият въпрос.. и за двете неща. Има ги и двете опции. За да се осъзнае това, се искат знания в окултизма. Всъщност човекът се усеща, но обяснението му - лошотия.
Има също, които се осъзнават и го контролират. В интерес на истината всеки е по малко енергиен вампир. Въпросът е кои са по-податливи на обмен и източване на енергия.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Re: Още нещо за енергийните вампири

Мнение от Sirius » вт сеп 25, 2012 22:50

Не е доказано научно за съществуването на енергийни вампири, но това не означава, че те не съществуват.
Дори мисля, че ми се е случвало да общувам с хора дето някак си усещам, че изсмукват енергия от мен.
Някакво чувство подобно (поне за мен) като при среща със змия.
Много се говори за екстрасенси, за квантова физика, за биоенергия, пък и сме заляти от хороскопи.
Извън темата е но пък ми светна - във вестници и медии се редуват прогноза за времето - хороскоп, как да не му повярваш на хороскопа. :D
Може да е химична реакция в организма основана на цялостното сетивно възприятие на другия човек и му лепваме етикет енергиен вампиризъм.

Отговори