НА ПРАГА...

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Отговори
dendi13
Тишина
Регистриран: вт окт 28, 2008 18:14

НА ПРАГА...

Мнение от dendi13 » вт окт 28, 2008 18:43

shtom ne mi viarvash po-dobre da ne pisha veche

Добавено от Gab4o
Моля, пиши на кирилица!
Последна промяна от dendi13 на съб апр 03, 2010 21:54, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср окт 29, 2008 23:44

Здравей,
аз винаги се отзовавам в подобни и изобщо всякакви теми с мнение или каквото мога. Но в случая просто мисля, че си правиш гаргара..като ти гледам прякора - денди13 и като виждам начина, по който е написано всичко - най-малкото безумните правописни грешки - а казваш, че си образована...но едно не знам - защо го правиш?
Ако греша, опровергай ме, ще чакам отговор. Извинявам се предварително ако случая ти е реален и ако го потвърдиш с радост ще се изкажа, но съгласи се, че не звучи правдоподобно. Е?

dendi13
Тишина
Регистриран: вт окт 28, 2008 18:14

Мнение от dendi13 » пет окт 31, 2008 19:00

za greshkite se izviniavam!kato pisha na latiniza,a posle na fonetika,sori!
a istoriata mie napalno realna!naistina li zvuchi nerealno?sajaliavam,che otvorih tema,no az daje ne moga i da se samoubia ot strah..........

Добавено от Gab4o
Моля, пиши на кирилица!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 04, 2008 13:27

Определено виждам, че си човек на точните решения...при първата пречка или недоразумение трием теми, пишем нарочно на латиница, изживяваме се като страдалци и най-демонстративно изказваме колко ни е обидно, че някой не ни е повярвал. не се прави така. Аз много внимателно се изразих по-горе, така че нямаш никакво основание реакцията ти да е такава. Ти си избираш. И стига ми говори за самоубииство - справи се с нещата. Има къде по-големи проблеми от твоите, както и по-малки, разбира се. Няма кой да ти помогне докато сама не си помогнеш и не се стегнеш. Чао

Отговори