нуждая се от странично мнение

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Отговори
asddsa
Тишина
Регистриран: вт окт 07, 2008 17:57

нуждая се от странично мнение

Мнение от asddsa » вт окт 07, 2008 18:16

Благодаря на всички ви за отговорите.... в крайна сметка аз трябва да си реша, но ми помогнахте до някаква степен... :)
Последна промяна от asddsa на чет окт 09, 2008 12:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт окт 07, 2008 22:14

Да естествено е родителите да не одобряват гаджето на сина или дъщеря си, това е породено от непрекъсната нужда мама и татко да се грижат за детето си. Опитват се да го предпазят и често грешат, но пък почти никога грешките им не са фатални - отнесено към собственото им дете.

Твоята история си я бива и най-добре изчакай да навършиш поне 22 години, защото аз като жена мисля, че 19 години са твърде малко за да поемеш такъв товар.

Просто се замисли, че когато живееш постоянно в друга държава нещата се променят коренно. Проучи възможностите, ако недай си боже се случи да поискаш да се разведеш с албанеца, дали ако си сключила брак там в Албания това е възможно.

Защото има случаи християнка да се омъжи за мюсолманин и когато отиде в страната му сред семейството му чак тогава да разбере, че е на най-ниско стъпало в семейната йерархия. Налагат и да приеме исляма и тя се подчинява. Помисли добре-готова ли си за такъв сценарии.

Ако не знаеш албански мисля, че ще имаш голям проблем.

Решението е в теб, никой друг не може да го вземе. :D

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » ср окт 08, 2008 11:03

asddsa написа: "...от една страна ще съм безкрайно щастлива с него, в неговата страна, но от друга ми е много съвестно за родителите ми"

Човек обикновено постъпва в съгласие със себе си дори когато търси съвет.

Това е история с възможности. Когато обаче те се реализират, може би няма да са в този розов план.

Какъв да бъде изборът? Ако е мой, ще се погрижа най-напред за своето образование. Това в никакъв случай не изключва любовта, напротив, задълбочаването на връзката ще даде отговор на много въпроси. Мисля си, че най-напред човек трябва да поеме отговорност за всичко, което предстои да му се случи. И да бъде подготвен да изпие горчивата чаша докрай. А ако открие своето щастие, толкова по-добре...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср окт 08, 2008 19:40

не заминавай там...повярвай ми :wink: като те обича толкова да дойде той..ако идеш там няма да се върнеш, от мен го знай..а и чети - има една книга `не без дъщеря ми`
Ако се обичате нека той да дойде. За тази ситуация мисля така. Просто са ми твърде ясни правилата и законите, по които живеят

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср окт 08, 2008 22:05

Не искам да те плаша - но е твърде вероятно, ако идеш там и не ти хареса да нямаш никакъв шанс да се върнеш! При мюсюлманите женета е вещ, мебел, собсвтеност...... Не излизаи с приказките ама тои не е такъв и така нататък.... Не е такъв тук, когато е далеч от родителите си.... Не такъв и когато си там за малко..... Може и да не е такъв наистина, но не си струва тоя риск на 19! Не го поемаи! Разочаровалите се след репликата "ама той не е такъв", когато става дума за мюсюлмани са почти 100%......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Re: нуждая се от странично мнение

Мнение от Sirius » съб окт 11, 2008 11:38

asddsa написа:Благодаря на всички ви за отговорите.... в крайна сметка аз трябва да си реша, но ми помогнахте до някаква степен... :)
Ако си решила да заминеш и да се омъжиш пожелавам ти много любов и щастие :smt055.
Ако не бъди силна за да продължиш напред :smt027.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: нуждая се от странично мнение

Мнение от Gab4o » вт окт 14, 2008 20:44

asddsa написа:Благодаря на всички ви за отговорите.... в крайна сметка аз трябва да си реша, но ми помогнахте до някаква степен... :)

Не можеш просто да си `вземеш` мнението и да прецакаш цялата тема!
Не стига, че беше тип спам и ти го опростих..
явно не те бива да взимаш решения, приятен живот в Арабския свят...
айде сега да вървиш в коша

Отговори