Pomognete Bratq Bulgari! Zabraneno za 4etene pod 18 godini

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
live
Новак
Регистриран: пет яну 06, 2006 14:42
Контакти:

Мнение от live » пет яну 06, 2006 14:45

Кенефчо, говориш умни неща, братле само дето си забравил, че ако не са били жените к******* то нямаше да има нито теб, нито мен и даже Каин и Авел нямаше да ги има, така че с цялото си уважение към теб бих казал, че и майка ти също е к******. нищо лично.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет яну 06, 2006 17:07

live написа:Кенефчо, говориш умни неща, братле само дето си забравил, че ако не са били жените к******* то нямаше да има нито теб, нито мен и даже Каин и Авел нямаше да ги има, така че с цялото си уважение към теб бих казал, че и майка ти също е к******. нищо лично.
внимавайте с тона, моля.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

live
Новак
Контакти:

Мнение от live » пон яну 09, 2006 11:45

Black^Dead^Empty^soul написа:
live написа:Кенефчо, говориш умни неща, братле само дето си забравил, че ако не са били жените к******* то нямаше да има нито теб, нито мен и даже Каин и Авел нямаше да ги има, така че с цялото си уважение към теб бих казал, че и майка ти също е к******. нищо лично.
внимавайте с тона, моля.

:oops: сажалявам, но както казах нищо лично, никому :oops:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 09, 2006 12:54

иначе една малка подтема, която се надявам да не предизвика някакви кавги, ами да се обсъди разумно от нас форумците.
Смятате ли, че мъжете подценяват жените? Че ги възприемат само като кухненски роботи и робини?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

live
Новак
Контакти:

Мнение от live » пон яну 09, 2006 14:27

Black^Dead^Empty^soul написа:иначе една малка подтема, която се надявам да не предизвика някакви кавги, ами да се обсъди разумно от нас форумците.
Смятате ли, че мъжете подценяват жените? Че ги възприемат само като кухненски роботи и робини?
Зависи какво разбират под думата "жена". и до каде им стигат комплексите.
From lashes to ashes and form lust to dust. In your sweetest torment. I'm lost.

Потребителски аватар
bitch
Мярвал се
Регистриран: пон яну 16, 2006 23:56

Мнение от bitch » вт яну 17, 2006 2:30

kenefcho написа:Tui de tova vi e zastitnoto izrechenie na vsichki jeni "Az nesum takava" :)
Да Тва ни е защитното...Поне аз не съм такава :P
ако не вярваш можеш да ме опознаеш и сам ще се убедиш... :D

live
Новак
Контакти:

Мнение от live » вт яну 17, 2006 13:39

тази тема винаги е забавна :) и тук става горещо :D :D

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » вт яну 17, 2006 17:55

nomorre написа:леле kenefcho мисля че трябва да посетиш специалист :wink: иначе и ти можеш да стигнеш до самоубииство Като не ти харесват българските жени ходи в арабския свят там ще можеш ти да колиш и бесиш И не е културно от твоя страна да поставяш всички жени под общ энаменател :P
Хахах,съгласна съм...

А дали мъжете подценяват жените...зависи от въжа,жената и характерите им :wink:
Yours,
Artemis of the Winged Death

live
Новак
Контакти:

Мнение от live » ср яну 18, 2006 16:24

Genevieve Saint Clair написа:
nomorre написа:леле kenefcho мисля че трябва да посетиш специалист :wink: иначе и ти можеш да стигнеш до самоубииство Като не ти харесват българските жени ходи в арабския свят там ще можеш ти да колиш и бесиш И не е културно от твоя страна да поставяш всички жени под общ энаменател :P
Хахах,съгласна съм...

А дали мъжете подценяват жените...зависи от въжа,жената и характерите им :wink:

той ако стигне до самоубииство поне да е във форума, като оня американец : http://www.novinar.org/main.php?act=new ... gxNjs3MA==

balki
Мярвал се
Регистриран: съб мар 11, 2006 13:48
Контакти:

Мнение от balki » съб мар 11, 2006 14:14

кенефчо не мога да разбера къф е проблема?!?! или некои педераст те е изненадал в гръб, или .... са ти взели жената..... и в двата случая ти си си виновен

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб мар 11, 2006 14:21

balki написа:кенефчо не мога да разбера къф е проблема?!?! или некои педераст те е изненадал в гръб, или .... са ти взели жената..... и в двата случая ти си си виновен
Моля слагай малко цензура като пишеш подобни цинизми.
Изображение
Изображение

balki
Мярвал се
Регистриран: съб мар 11, 2006 13:48
Контакти:

Мнение от balki » съб мар 11, 2006 16:12

ок, ще гледам да съм колтурен!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 2:29

Сега ще напиша нещо, заради което може би всички жени във форума ще ме намразят. И не само жените може би. Но ще поема риска.
Имеше една мисъл..."Всички жени, с изключение на майка ми са к***и, но да не забравяме, че и тя е жена"
Идеята, която се опитвам да прокарам е, че тази дума не винаги има негативно значение...
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

warlady
Тишина
Регистриран: съб ное 14, 2009 1:22

Re: Pomognete Bratq Bulgari! Zabraneno za 4etene pod 18 godi

Мнение от warlady » съб ное 14, 2009 1:24

kenefcho написа:Pomognete bratq bulgari da napravi organizaciq za zakrila na muja. Trqbva da se zashtitavame ot tazi izmet naselila cqlata zemq. Izmet narechena jena. Do koga shte turpime Bratq Muje tezi gadni jeni tezi kurvi i intrigantki. Zashto sa ni jeni Bratq Bulgari neka gi izbiem. Oshte v drevnosta tazi gadna jenska napast e predizvikvala voini v koito samo muje sa umirali a jenite sa si otvarqli krachkata i sa se chekneli na razlichni k*****. Dori i sega v tozi moderen svqt pulen s tehnologii vsichkite poboishta samoobistva i kakvo li ne oshte stava zaradi tezi jeni.
Zashto gi turpime da ni pravqt na glupaci, da se durjat s nas kakto te kazvat kato s praseta,da se e*** s drugi zad gurbovete ni TOVA LI ZASLUJAVAME NIE BRATQ MUJE. Ideqta e slednata :
1. Naprava na ogranizaciq za6tita na mujete (nemoje samo jenite da imat ogranizacii i prava kakto i praznici )
2. Da se izgradqt nakazatelni otrqdi za nakazvane na jenite izneverili po kosven ili prqk put i dokarali nqkoi muj da strada.
3. Zakopuvane na zemq po granicata.
4. Naprava na pansioni v koito da izselvame jenite tam.
5. Naemane na ptravestitite za ohrana na tezi pansioni za da ima pone nqkakuv smisal ot tezi oburnali rezbata hora.
6. Suzdavane na durjava samo za muje

Tova e ot men.
*Zabranqva se 4eteneto na tazi tema ot lica pod 18 godini , kakto ot travestiti i hora s iskriveno mislene kato men :)

а тебе кои те е родил??може би адам??

Отговори